Jak to chodí u nás

Kočičky s námi plně sdílí domácnost a jsou zapojeny do běžného chodu domácnosti, pohybují se volně po celém bytě i balkoně. Naše dospělé kočky i koťátka jsou tak zvyklá na život s dětmi, návštěvy pejska, vysavač atd. 
 
Našim malým odchovancům vždy toužíme najít hodné a milující majitele, kteří se o ně budou dobře starat a uvědomují si, že je kočička živý tvor, který má své potřeby a také city, není to hračka a může nám dělat radost při dobrém zdravý a péči i 15 let. 
 
Koťátka odcházejí do nových domovů nejdříve ve 14 týdnech věku, v případě koťátka na chov je koťátko 2x naočkováno vakcínou Purevax rcpch Felv, 3-4x odčerveno, očipováno (dle domluvy s novým majitelem), má pet pas, průkaz původu, kupní smlouvu, výbavičku, která obsahuje naši chovatelskou deku nebo misku, hračky, krmení do prvních dnů,  manuál k péči :-) a odcházejí od 14 týdne věku. 
 
Koťátko na mazlíka je taktéž 2x naočkováno vakcínou Purevax Felv, 3-4x odčerveno, očipováno (dle domluvy) a vykastrováno, má pet pas, průkaz původu, kupní smlouvu, výbavičku, která opět obsahuje deku s logem, hračky, krmení do prvních dnů, stručný manuál k péči a odchází z důvodu kastrace kolem 15-16 týdne. 
Ještě před příchodem koťátka k novým majitelům samozřejmě rádi poradíme a doporučíme jaké pořídit škrabadlo, misky, přepravku, záchůdek, stelivo atd. 
 
Jsme rádi když si nový majitelé ještě před příchodem koťátka také zabezpečí balkon či terasu ochranou sítí proti vypadnutí.